Protanči se k ženské celistvosti skrze 4 archetypy.

Kultivace 4 pilířů ženství - 4 archetypy ženy lunárního/ menstruačního cyklu.

Tento online kurz obsahuje 4 ženské taneční meditace provázené hlasem a 4 integrační imaginace archetypů Panna, Matka, Čarodějka, Vědma- Moudrá žena, které zvědomují tvůj ženský cyklus. Můžeš si 1x týdně zatančit celý kruh najednou nebo jen ten, na který máš právě náladu nebo si potřebuješ dosytit. Tanec daného archetypu ti pomůže se více spojit s kvalitou daného archetypu, posílit, dosytit, harmonizovat nebo si ho prostě užít. Lze také tančit jeden týden jeden archetyp a to nejlépe v souladu s energií svého ženského cyklu. - tj. arch. Panna v předovulační fázi, arch. Matka v čase ovulace, arch. Čarodějka v čase PMS, arch. Vědma v čase menstruace a tolikrát, na kolik se cítíš.

Opakovaným tančením se postupně dostáváš do hlubších vrstev sama sebe, poznávání se, kontaktu se svou energií, postupně uvolňuješ zamrzlinky či jiné blokády a rozšiřuješ tak svou kapacitu energie a ženské síly v těle. Rozpoudíš životní sílu nebo - li sexuální energii a přineseš do svého života více lásky k sobě a radosti.

Poslední inciační imaginaci doporučuji provádět až po měsíčním tancování, na konci svého ženského cyklu, v době konce archetypu Vědma, tj. v posledních dnech menstruace.

Na tuto základní verzi volně navazuje pokračování - pro pokročilé v hloubce vnímání sama sebe - TANEC LUNY- INICIAČNÍ RITUÁL

Obsah:

celkem více jak 40 minut taneční meditace - 4 taneční videa pro 4 archetypy (4x cca 12 minut).

4 x integrační imaginace v mp3 ke stažení - Meditace Panny, Meditace Matka, Meditace Čarodějka, Meditace Moudrá žena/ Vědma.

+ BONUS 1 iniciační meditace do vnitřního ženského kruhu, pro celistvost ženské duše - integrace a transformace.

Přístup k videím je na dobu 365 dní ode dne zakoupení kurzu.

Co může tento kurz podpořit, k čemu je dobrý?

  • Spojíš se snadněji se svými ženskými pilíři - archetypy Panna, Matka, Čarodějka a Vědma, vědomě zvolená hudba Tě povede.
  • Díky autentickému prožitku a zkušenosti v tanci 4 archetypů se budeš lépe orientovat ve svých emocích, energiích, náladách a schopnostech v každodennosti, jelikož ženský cyklus zastoupen těmito archetypy je ženskou navigací v životě.
  • Pravidelným tančením probudíš v sobě jemnost i divokost, vznešenost i hravost, intuici, kreativitu, sex appeal, moudrost, ….
  • Pocítíš vitalitu, radost a otevřeš srdce sobě samé, naučíš se tančit v energiích a sebevědoměji se i pak pohybuješ ve svém životě.
  • Ženským a bezpečným způsobem uvolníš své potlačené a přeplněné emoce a nabiješ se energií, protože každá držená emoce v těle spotřebovává velké množství energie a drží nás v únavě.
  • A také, tím že uvolníš svou pánev, energeticky ji otevřeš, můžeš např. snadněji otěhotnět, sladit menstruační cyklus více se sebe samou, mohou se zlepšit menstruační a gynekologické potíže, jelikož pánevní pohyby uvolňují/zpružňují pánevní dno, stimulují a jemně masírují ženské orgány např. třesení pánve, zprůchodňuje tok energie, okysličuje a vyživuje vaječníky a celkově oživujeme celou pánevní oblast a tím svou vnitřní ženu. Spirálovými pohyby také uvolníš bolesti v kyčlích, bedrech nebo křížové oblasti.
  • Toto je jen základní výčet zkušeností mých nebo kurzistek Loona dance. Loona dance může být takovou primární prevencí ženských onemocnění, jakýsi nástroj k trvalejšímu ženskému zdraví.

Vyrobilo nahrávací studio Instant Media, s.r.o.

Hudba: ve spolupráci s OSA ČR

Kamera a střih: Alžběta Kopecká

Fotografie: Alžběta Kopecká, Zuzana Kodymová, Simona AmiriduHodnota kurzu 1500 Kč

Prodejní cena 1000 Kč + DPH

(cena zahrnuje autorské poplatky umělcům, autorské dílo, zpracování videa a audia)Ukázka online Loona dance


Za kvalitu online kurzů, které vychází z akcí Loona dance academy nebo projektu Dance to ecstasy, a které inspirovali nebo pomohli stovkám účastníků, ručíme zárukou kvality a garancí vrácení peněz.


Položky a ceny

"Moc díky za taneční inspiraci! V neděli jsem si s Vámi na 1.den cyklu dala panenský tanec a moc mi to sedlo..jako byste mi pomáhala vyslovit pohybem a dostat do vědomí ten reálný vnitřní specifický stav a tím pádem lépe využít svůj potenciál po celý den......"

Magda, Praha

"Milá Lucie, opět děkuji moc! Dnes vědma, tanec v kruhu. Nádherná sprcha srdce zaprášeného běžným provozem a materialistickým myšlením všude kolem. Je těžké se uzdravovat za pomoci vědeckých úšklebků a strašení kolem. Ale tohle byl najednou skok do budoucnosti. Děkuji za lehkost díky níž jsem mohla naplno prožít toto štěstí, jako by tu bylo vždycky...🙏❤️ Ať se Vám daří!

Magda

"Moc děkuji Lucii za tento online taneční koncept – za možnost si tancovat doma, pro sebe, v intimitě a zároveň s citlivým vedením. Doporučuji každé ženě pro zvědomení si svého ženského cyklu skrze ženské archetypy. Právě tanec je nejlepší medicína pro nás ženy. Přijde mi úžasné, že pokaždé je prožitek z tance úplně jiný. Jde více do hloubky a dozvídám se o sobě nové poznatky, přicházejí aha momenty. Tanec v obýváku mne více ukotvuje v sobě, v mém těle a posléze i v mém životě. Zvyšuje úroveň sebelásky, sebepřijetí a sebevědomí. Cítím vděčnost, že se můžu tímto způsobem – tancem, prožívat, zkoumat a přijímat celou paletu svého ženství (světlého i temného). Za každým archetypem je vždy meditace pro lepší ukotvení a zvědomení si sebe v rovině mysli a vnitřním světě. Díky tomuto konceptu a praxi vnímám, jak se mám více ráda a jak více přijímám své ženství, jsem více uzemněná a spojená sama se sebou. "

Petra Berková

"Milá Lucie, děkuji Ti za nádherný kurz Taneční meditace pro ženy. Také za Taneční pránayamu. Je to vše krásné. Právě jsem si koupila i všechny 3 meditace, které nabízíš, protože jsem z meditací v kurzu Loona dance -taneční meditace prostě nadšená. Tady recenze na Loona dance - taneční meditace - 4 archetypy ženství:

Kurz Taneční meditace pro ženy je krásný a dechberoucí. Doporučuji všem ženám, které chtějí rozvíjet svoje ženství a napojit se na své tělo i duši. Tanec pro každý archetyp je pečlivě vybraný, jemný, zaměřený na vnitřní prožitek. Jsem naprosto nadšená z meditací. Jsou okouzlující, nádherné, profesionální. Krásná hudba, kvalitní zvuk, provází velmi příjemný Lucčin hlas. Poslouchám je opakovaně, při každé meditaci se mi odhalí nové obrazy a příběhy. Mnohokrát jsem byla dojatá. Je to krásný, zářivý střípek do mé taneční praxe. Děkuji. ❤️🙏😊💃

Přeji Ti, Lucie, krásné dny v příjemném plynutí 💚

Irena Chmelová

PS: Děkuji za Vaše recenze, které mi spontánně posíláte! Mohou pomoci ženám poznat jiné formy regenerace, ženské meditace a motivovat to zkusit.

O Lucii

Autorkou kurzů je Lucie Kupcová, pod uměleckým jménem Lucie Loona.

Zakladatelka školy prožitkového tance Loona dance academy, s.r.o. - www.loonadanceacademy.cz, majitelka Studia Loona - www.loona.cz a iniciátorka projektu Dance To Ecstasy.

Taneční koučka, DJka, průvodkyně žen na jejich cestě osobnostního a duchovního rozvoje, vizionářka.

Více o ni na:

www.loonadanceacademy.cz

www.loona.cz

www.dancetoecstasy.cz

www.lucieloona.cz