Taneční pranayama je jakási energetická rozcvička - energetický warm up, která za pomocí dechu, pohybu a pozornosti rozproudí a pozvedne energii v těle. Vychází z tradice Sufi meditací a dechových pránajám. Dechové pránajámy patří k tradičním a velmi účinným technikám k očistě všech těl při meditační praxi.

Tato varianta je zmodernizovaná, aby byla přístupná pro širší veřejnost a bavila nás. Celou taneční meditaci provází taneční a world hudba, která zásadně zvyšuje prožitek a tak kvalitu této meditace. Jedná se o autorské taneční cvičení, kterým Lucie Loona provází na oblíbených večerech Dance to ecstasy.

Obsah:

celkem 40 minut - 20 minut taneční meditace + 20 minut závěrečná relaxace s vizualizací pro integraci.

Vyrobilo nahrávací studio Instant Media, s.r.o.

Kamera, foto a střih: Alžběta Kopecká

Hudba: ve spolupráci s OSA ČR a s laskavým svolením užití díla hudebního umělce Istvan Sky a Kevin Rodrigues, alias projekt Worakls.

NAVÍC V ONLINE KURZU JE STAŽENÍ! Kvalitní audiomeditace - Proměň strach v důvěru - imaginace, pro přepis limbického otisku, která podpoří proměnu strachu v důvěru a sílu. Více o síle vizualizací a další k výběru najdeš zde.

Přístup k videu je na dobu 365 dní ode dne zakoupení kurzu.

HODNOTA TÉTO TRANSFORMAČNÍ POHYBOVÉ MEDITACE S AUDIO MEDITACÍ JE 1500 Kč + DPH


K ZAKOUPENÍ NYNÍ ZA 50% CELÉ CENY - 750 Kč + DPH

(cena zahrnuje příspěvky za autorské hudební dílo umělcům, autorská úprava cvičení, zpracování videa a audia)Proč tančit pranayamu?

  • pomůže rozvibrovat, oživit, energetizovat celé tělo
  • pomůže harmonizovat naše emoční, energetické i éterické tělo - uvolňuje blokády
  • pomůže otevřít a uvolnit tělo k plnému pohybu
  • pomůže rychle zklidnit mysl
  • pomůže rychleji a bezpečně nechat stoupat sílu Kundalini
  • pomůže cítit radost a vitalitu
  • pomůže podpořit nebo uvolnit z těla, mysli konkrétní záměr, který si stanovíš, protože vše je v tělech uloženo
  • a hlavně.... bude tě to bavit! :)

O taneční pranayamě řekli:

"...shledávám to jako velmi dobré, výborné. Kdyby to lidé poctivě prováděli, přemýšleli o významu toho, tak by lépe žili si myslím. Vždy mezi duševní i fyzickou prací by to mohli provádět."

Miloš Tomáš, mystik, knihkupectví Avatar

Ukázka online Taneční pranayama


Recenze:

"Milá Lucie, předem ti tímto chci poděkovat za veškerou tvou práci, kterou s péčí a něhou pro nás ženy vykonáváš. V prostředí, které vytváříš, je vždy cítit bezpečí a klid a to je v dnešní době velice potřebné. 

Taneční pranayama pro mě byla úplnou novinkou a velice jsem se na tento prožitek po zkušenostech s tancem u tebe těšila. 

Hned v začátku videa mě velmi potěšila příjemná hluboká hudba, která plně ladila s mou zemskou povahou. Cítila jsem, jak mě hudba přenáší hluboko do matky Země, cítila jsem spojení svého těla, své duše, celé hmoty a ukotvení v jejím srdci. V průběhu tance, když se energie zdvihala, hudba s ní ladila a umožňovala tak hlubší procítění stoupání energie. 

Během tance jsem silně pociťovala proud energie, její stoupání a postupné klesání. Vím, že Lucka svým působením dokáže probouzet a zvědomovat emoce, ale překvapilo mě, jak toto silné spojení dokáže zapůsobit i takto na dálku, pouze prostřednictvím videa. Děkuji za to, že jsem si mohla prožít další uvolnění a s citem doznávám, že jsem se částí tance proplakala. 

Závěrečná vizualizace byla hluboká a uklidňující. 

Fyzicky jsem pocítila příjemné uvolnění v oblasti pánve, hrudníku, krční páteře a hlavy. S úsměvem, možná občas i trochu hystericky vyřízeným smíchem, jsem zaznamenala i posílení paží, netušila jsem, že v průběhu tance budu muset i takto „zamakat“. 

Technicky musím říct, že Lucku obdivuji, protože takto přirozený projev na video je pro mě obdivuhodný. Dále oceňuji krásnou hudbu, příjemný hlas při provádění tancem i meditací, dostatek času na pochopení informací a dostatek času na samotný prožitek. 

Taneční pranaymu mohu doporučit. Sama jsem jí vyzkoušela na ranní probuzení i na večerní „vyklidnění“ před spaním a vždy mi poskytla to, co jsem právě potřebovala. Prožitek, uvolnění, uzemnění, bytí, TADY A TEĎ. 

Děkuji. 

Lucie Schattauerová

Za kvalitu online kurzů, které vychází z akcí Loona dance academy nebo projektu Dance to ecstasy, a které inspirovali nebo pomohli stovkám účastníků, ručíme zárukou kvality a garancí vrácení peněz.

Položky a ceny


O Lucii Loona

Autorkou kurzů je Lucie Kupcová, pod uměleckým jménem

Lucie Loona.

Zakladatelka školy prožitkového tance Loona dance academy, s.r.o., majitelka Studia Loona - pro seberozvojové spirituální aktivity a iniciátorka projektu Dance To Ecstasy.

Taneční koučka, DJka, průvodkyně žen na jejich cestě osobnostního a duchovního rozvoje, vizionářka.

www.loona.cz

www.loonadanceacademy.cz

www.dancetoecstasy.cz

www.lucieloona.cz